مونتاژ DIP

ما کلیه ی مراحل مونتاژ DIP برد الکترونیکی شما را به صورت تکی (نمونه سازی) یا تیراژ بالا بر عهده میگیریم.
این مراحل عبارتست از آماده سازی قطعات، چینش دقیق قطعات DIP روی PCB، قلعکاری با وان قلع اتوماتیک با خلوص قلع بالا،  شارژ قلع، QC، شستشوی نهایی و تحویل دهی به مشتری.

مونتاژ SMD

در صورتیکه نیاز به مونتاژ دستی و تخصصی SMD دارید، ما با بهره گیری از کارشناسان و تکنسین های الکترونیک، کیفیت مونتاژ SMD بردالکترونیکی شما رو تضمین میکنیم.
درصورتیکه برد الکترونیکی شما شامل المان های DIP و SMD به صورت ترکیبی است، PCB شما ابتدا مونتاژ SMD و سپس مونتاژ DIP میشود.

مونتاژ ماشینی SMD

در مواردی که تعداد المان های SMD زیاد بوده یا مونتاژ SMD برد الکترونیکی در تیراژ بالایی باشد، راهکار ما، مونتاژ اتوماتیک SMD با استفاده از ماشین Pick & Place میباشد.
برای اطلاع از هزینه و شرایط لازم جهت مونتاژ اتوماتیک (ماشینی) SMD با ما تماس بگیرید.

طراحی PCB

طراحی PCB مدارات الکترونیکی فرکانس بالا، میکرو RF، مخابراتی و الکترونیکی با همکاری متخصصین با تجربه با در نظر گرفتن کلیه ی اصول طراحی PCB در کوتاه ترین زمان با بهترین قیمت انجام می شود.
در کلیه مراحل طراحی PCB شما با شخص طراح ارتباط خواهید داشت، رازداری و حفظ مسائل امنیتی از حقوق مهم شماست که ما متعهد به حفظ آن هستیم.

تولید PCB

در صورت تمایل شما، می توانیم تولید و ساخت PCB (فیبر مدار چاپی) برد الکترونیک شما را در تیراژ و کیفیت های درخواستی بر عهده بگیریم. این امر با بهره گیری از شرکتهای توانمند در امر تولید PCB که کاملا مورد اعتماد ما هستند، انجام میشود.
مشتری این حق را دارد که از کلیه مراحل ساخت و تولید PCB مطلع بوده و اعمال نظر نماید.