SMD های غیر فعال – Passive SMD چیست ؟

اس ام دی پسیو

قطعات نصب سطحی (SMD) بر اساس ساختمانشان با المان های پایه دار DIP بسیار متفاوت میباشند، و به چند گروه تقسیم میشوند. اولین گروه، المان هایی پسیو – Passive SMD هستند.

انواع بسیار زیادی از SMD های پسیو مورد استفاده قرار میگیرد، با اینحال بخش عمده ایی از SMD های پسیو شامل مقاومت و خازن در اندازه های استاندارد شده میباشد.

ادامه مطلب

قیمت مونتاژ قراردادی بردهای SMD و DIP

مونتاژ قراردادی

پلان مونتاژ قراردادی
مناسب : شرکت ها، کارگاهها، کارخانجات، مراکز تولیدی و مراکز تعمیراتی و ..

در صورتیکه واحد شما دارای کارهای مونتاژی یا تعمیراتی متناوب چه به صورت تکی یا تعداد بالا در طول سال میباشد، پیشنهاد ما برای شما عقد قرارداد ماهانه یا سالانه با یک واحد مونتاژی با توانایی فنی و علمی مناسب میباشد، به گونه ایی که کلیه کارهای مونتاژی شما را در هر زمان و به هر تعداد در طول مدت قرارداد به عهده بگیرد.

ادامه مطلب

قیمت مونتاژ مهندسی بردهای SMD و DIP

قیمت مونتاژ مهندسی SMD,DIP

پلان مونتاژ مهندسی
مناسب : شرکت ها، مهندسین، کارهای نمونه، پروژه های خاص و ..

در صورتیکه کیفیت و دقت مونتاژ برد الکترونیکی، برای شما دارای اهمیت خاص میباشد، این پلان به شما توصیه میشود که علارغم قیمت مناسب بالاترین کیفیت کار را ارایه میدهد.

ادامه مطلب

قیمت مونتاژ معمولی بردهای SMD و DIP

قیمت پلان مونتاژ معمولی

پلان مونتاژ معمولی
مناسب : اشخاص، پروژه های ساده و ..

در صورتیکه برد الکترونیکی شما جزو کارهای مونتاژی روتین بوده و نیازی به شارژ مجدد پدها ندارد و فاقد قطعاتی همچون چیپ های ریز و حساس میباشد، میتوانید این پلان را انتخاب نمایید.

ادامه مطلب

مزایای تکنولوژی SMT

مزایای SMT

تولید انبوه بردهای الکترونیک، برای به صرفه بودن باید در شرایط کاملا مکانیزه ای صورت گیرد تا حداقل هزینه های تولید را در بر داشته باشد.

قطعات الکترونیکی DIP  – پایه ایی در چنین چهارچوبی نمی گنجند، اگرچه که مکانیزاسیون تا حدودی قابل پیاده سازی است، اما به عنوان مثال پایه های قطعات برای نصب روی PCB باید به اندازه دقیقی از قبل خم شوند.

ادامه مطلب

قیمت مونتاژ DIP بردهای الکترونیکی

قیمت مونتاژ DIP
برآورد دقیق هزینه مونتاژ هر برد مستلزم بررسی فاکتورهای مختلفی است، اولویت ما در واحد مونتاژ گروه الکترونیک حداد، رضایت کامل مشتری از کار نهایی است و لذا در انتخاب مواد اولیه، با توجه به وجود انواع قلع های بی کیفیت چینی درجه ۲ و ۳ در بازار، نهایت دقت و وسواس را به خرج می دهیم و با اطمینان کامل، از مواد درجه یک تولید داخل و تایید شده علیرغم هزینه بیشتر بهره میگیریم…

قیمت مونتاژ SMD بردهای الکترونیکی

قیمت مونتاژ DIP و SMD

برآورد دقیق هزینه مونتاژ هر برد مستلزم بررسی فاکتورهای مختلفی است، اولویت ما در واحد مونتاژ گروه الکترونیک حداد، رضایت کامل مشتری از کار نهایی است و لذا در انتخاب مواد اولیه، با توجه به وجود انواع قلع های بی کیفیت چینی درجه ۲ و ۳ در بازار، نهایت دقت و وسواس را به خرج می دهیم و با اطمینان کامل، از مواد درجه یک تولید داخل و تایید شده بهره میگیریم (علارغم هزینه بالاتر)… ادامه مطلب

SMT , SMD چیست ؟

SMD چیست؟

امروزه، تقریبا بسیاری از سخت افزارهای تولید انبوه الکترونیک با استفاده از فن آوری (SMT (Surface Mount Technology‏ تولید میشوند.
تجهیزات نصب سطحی یا همان قطعات (SMD (Surface Mounted Device که در تکنولوژی مذکور بکار میرود، مزایای بسیاری از نظر ساخت و عملکرد بر قطعات معمول دارد.
از سال ۱۹۸۰ بود که تکنولوژی SMT به طور گسترده ای مورد استفاده قرار گرفت … ادامه مطلب